ÇOCUKLARI TİYATROYLA BULUŞTURARAK “FARK YARATTI”

Namdar ödülünü Manisa’da aldı

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Erol Namdar Manisa’dan ödülle döndü. Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından düzenlenen 17. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Erol Namdar “Fark Yaratanlar” kategorisinde ödül aldı. Selçuk’un tüm mahallelerindeki çocukları tiyatroyla tanıştırması Namdar’ a tiyatronun prestijli ödülünü getirdi. 

2016- 2017 Tiyatro Sezonunda Ege Bölgesi’nde sahneye koyulan oyunlar seyredilerek performans, tasarım ve yapımlar kategorilerinde başarılı olarak değerlendirdiği ve bu yıl 17.’si düzenlenen Direklerarası Seyirci Ödülleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

“ Anneme, başkanıma ve ekip arkadaşlarıma  teşekkür ediyorum”

Seçici kurul üyelerinin, Türkiye ve KKTC’de sahne açan tiyatroların sezon oyunlarında başarılı buldukları sanatçıları halk jürisi (seyirci) olgusuyla değerlendirdikleri bir ödüllendirme sistemiyle Ege Bölgesi içerisinde yaptığı değerlendirmede Selçuk Belediye Tiyatrosu Genel Yönetmeni Erol Namdar “Fark Yaratanlar” kategorisinde, Selçuk’un mahallelerindeki çocukları tiyatroyla tanıştırması sebebiyle ödüle layık görüldü. Ödül töreninde bir konuşma yapan Selçuk Belediye Tiyatrosu Genel Yönetmeni Erol Namdar; “ Direklerarası seyircilerine, değerli jüri üyelerine şahsımı bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Selçuk Belediye Tiyatrosu’na her zaman destek veren Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı ve belediyesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Özel bir teşekkürü de canım anneme ve ekip arkadaşlarıma yapmak istiyorum. Onlar olmasaydı, bu başarı olmazdı” dedi.

Ödül töreninin ardından programa katılan ve ödül alan sanatçılara Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kokteyl verildi.